Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží a reklamace

Nesedí vám velikost, netrefili jste tu správnou barvu nebo střih? Zboží lze bez problémů a zdarma vyměnit nebo vrátit v průběhu 14 dní od doručení zásilky.

V případě, že se rozhodnete pro výměnu nebo vrácení zboží, vyplňte prosím potřebné údaje v reklamačním systému níže.

Zakoupené zboží, prosím, zašlete na adresu:

Build Point s.r.o.
Žatčany 60
664 53 Žatčany

Zboží musí být nepoškozené, nenošené, zabalené v původním obalu a musí mít na sobě originální visačky, které byly součástí zboží při jeho doručení. Vyměněné zboží zasíláme stejným dopravcem a na stejnou adresu, kterou jste zvolili při objednávce. Pokud chcete zboží zaslat na jinou adresu, nebo jiným dopravcem, napište tuto informaci do návratového listu. Dále napište, jakou výměnu požadujete a list přiložte ke zboží.

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od smlouvy. Právo na vrácení peněz platí do 14 dnů od doručení zboží. Zboží musí být nepoškozené, nenošené, zabalené v původním obalu a musí mít na sobě originální visačky, které byly součástí zboží při jeho doručení. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží zašleme převodem zpět na váš účet, a to nejpozději do 14 pracovních dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.

 

Pozn.

   1. Poštovné a balné hradí zákazník.
   2. U vraceného zboží musí být přiložen vyplněný formulář o vrácení zboží a kopie faktury.
   3. Vrácené zboží by mělo být zabaleno tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.
   4. Kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnuté dárky.

 

 Nově můžete využít náš nový reklamační systém. Stačí jednoduše vyplnit pár políček a reklamace, výměna či vratka je na světě. Jako bonus si můžete objednat přepravu společností PPL. Balíček potom jen jednoduše zanesete na nejbližší ParcelShop, nahlásíte vygenerovaný kód a ten letí směrem k nám :)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení